Līdzeklis pelējuma likvidēšanai – Brillux Antimuffa 3430

Brillux Antimuffa 3430 ir profesionāls augstas efektivitātes līdzeklis pelējuma likvidēšanai, kas pieveiks pelējumu un tā atstātās pēdas arī visbezcerīgākajos gadījumos.

Iznīcina pelējuma sēnīti un ir piemērots iekštelpām.

Izsmidzināms līdzeklis pelējuma sēnītes apkarošanai. Ātri un vienkārši iznīcina pelējuma sēnīti, melnus plankumus u.c. uz krāsojuma, tapetēm, flīžu šuvēs, elastīga materiāla savienojumos, akmens dzīvojamajās telpās, virtuvē, vannasistabā un pagrabā. Pielietojams arī dušas aizkaru apstrādei.

Lietošanas pamācība: pirms apstrādes nav nepieciešams likvidēt pelējumu (sporas veidojas no jauna). Pelējuma pārņemtās virsmas apsmidzināt no 5-10 cm attāluma. Ievērojamas krāsu izmaiņas liecina par ātru līdzekļa iedarbību. Nepieciešamības gadījumā, ja uz virsmas ir daudz pelējuma, ieteicams atkārtot.

Iespējamas korozijas dēļ neapstrādāt rūsošus metālus. Balinošas iedarbības rezultātā var tikt novērotas krāsu izmaiņas uz attiecīgajām virsmām –audumiem, tapetēm, elastīgām hermetizējošām masām, flīžušuvēm, kā arī koka. Pirms lietošanas ieteicams neuzkrītošā virsmas vietā izmēģināt līdzekļa iedarbību. Ja virsma reaģē, tas nekavējoties jānomazgā. Pēc lietošanas smidzinātāju noskrūvēt, rūpīgi izskalot, darbus pabeidzot, pudeli ar līdzekli aizskrūvēt ar īpašo, bērnu drošībai paredzēto korķi.

Remonta darbiem izmantot dispersijas krāsu, kuras sastāvā ir fungicīds.

Tilpums: 500 ml

Lietošana ap 100ml/m2

Mazumtirdzniecības cena:
14,99 ar PVN 21%

Ja vēlaties iegādāties līdzekli vairumā (12 vai vairāk gab.), lūdzu, sazinieties ar mums! Vairumtirdznicības cena (sākot no 12 gab.): 11,99 € ieskaitot PVN 21%